Novinky

Kudy na Regatu: info o dopravě a parkování zde

Chystáte se k nám autem? Přečtěte si pozorně informace o dopravě v Holešově při Holešovské Regatě!

Jako hlavní parkoviště pro festivalové diváky slouží plocha v bývalém areálu firmy TON na Tovární ulici. Příjezdy budou ze všech směrů vyznačeny. Parkovné bude na místě zpoplatněno částkou 150,- Kč na celý den.

Pro vozíčkáře bude vyhrazeno parkoviště před zámkem. Vjezd na toto parkoviště bude od kruhové křižovatky (příjezd z ulic Masarykova, Palackého a náměstí Dr. E. Beneše).

Návštěvníci, kteří budou stanovat ve festivalovém kempu, mohou za poplatek parkovat u holešovského koupaliště. Místa je možno zakoupit předem v síti Ticketportal a jsou podmíněna ubytováním v kempu. Jediný příjezd do festivalového kemu bude po obchvatu Holešova (č. 438 a č. 490) – sjezd z obchvatu ke koupališti. V těchto místech bude nájezd a parkování vozidel diváků striktně řízen pořadateli.

Ulice Partyzánská, od kruhové křižovatky a od odbočky ke koupališti, bude pro průjezd vozidel zcela uzavřena od pátku 21.6.2024 od 15:00 hodin až do sobotní půlnoci.

Do ulice Pivovarská bude možný příjezd pouze od ulice Tyršova, a to v době od pátku 21.6.2024 od 15:00 hodin až do sobotní půlnoci. 

V centru Holešova se nacházejí také parkovací plochy se zpoplatněným stáním. Tyto plochy budou v průběhu festivalu fungovat v běžném režimu. Na webových stránkách Technických služeb Holešov ZDE je možné nalézt jejich seznam a provozní dobu. 

Prosíme, využívejte pouze výše uvedená místa k parkování. Nenechávejte auta nikde na punk. Městská i státní policie budou v zájmu plynulé dopravy a obslužnosti města dohlížet na dodržování pravidel, tak ať sobě i obyvatelům města zbytečně nepřivodíte nepříjemnosti.

Děkujeme všem návštěvníkům za toleranci a vzájemnou ohleduplnost.