HOLEŠOVSKÁ REGATA 2023 představuje hlavní hvězdy

Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata oznámili hlavní hudební hvězdy jedenáctého ročníku, který se v Holešově uskuteční v červnu příštího roku. V průběhu pátku a soboty vystoupí zpěvačka EWA FARNA, OLYMPIC, JELEN, MIG 21, MICHAL HRŮZA, LENNY a mnoho dalších kapel a interpretů.

Jedenáctý ročník Holešovské Regaty se i tentokrát uskuteční v areálu holešovského zámku ve dnech 16. a 17. června 2023.

„Jsme rádi, že se nám i pro jedenáctý ročník podařilo získat skvělá hudební jména. Obzvláště mě těší účast Ewy Farne, která bude na Regatě vystupovat vůbec poprvé,“ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Sobotní finále bude patřit legendární kapele Olympic, která slaví neuvěřitelných 60 let na hudební scéně.

„Viděl jsem teď o víkendu jejich výroční koncert v pražské Lucerně a je to opravdu neuvěřitelná smršť hitů a muzikantské energie! Samozřejmě už teď vymýšlíme na Regatu vychytávky, jak originálně Olympicům k jubileu popřeje plný festivalový areál,“ dodal Michal Žáček.

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2023 jsou v prodeji od úterý 23. listopadu 2022 v prodejní síti TICKETPORTAL a do konce roku je bude možné zakoupit za výrazně zvýhodněnou předprodejní cenu.

„Předvánoční prodej je tradice, kterou využívá opravdu velké množství stálých fanoušků festivalu. Naše letošní heslo POD STROMEČEK? REGATU! nabízí možnost elegantně vyřešit dárek pro celou rodinu, k tomu navíc za velmi výhodnou cenu. Vstupenky pro děti jsme nezdražovali – už čtvrtým rokem zůstává pro děti od 7 do 15 let cena stejná. Mladší předškolní děti v doprovodu rodičů mají tradičně vstup zdarma. Ceny dospělých vstupenek se mírně zvýšily, ale i zde se nabízí úspora například formou zakoupení dvoudenní vstupenky. Jsme rodinný festival a je pro nás důležité, aby byl dostupný opravdu pro celou rodinu,“ uvedla mluvčí festivalu Alena Zámečníková.

Jednodenní vstupenka pro dospělé bude do konce roku k dostání za 490 Kč, pro děti od 7 do 15 let za 250 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 790 Kč, děti zaplatí jen 400 Kč. Na sobotní celodenní program je pak v prodeji ještě speciální rodinná vstupenka pro 2 dospělé a 2 děti, která vyjde v první fázi předprodeje na 1 200 Kč.

Kromě hudebního programu plánují pořadatelé i tradiční přehlídku plavidel, přejezd vodní lávky a další doprovodný program. Kompletní informace o programu festivalu, cenách vstupenek i předprodejích naleznou zájemci na Facebookové stránce festivalu a na webu www.holesovskaregata.cz.

Program

PÁTEK 21. 6. 2024

THE SILVER SPOONS

FLERET

DESMOD

DAVID KOLLER

SOBOTA 22. 6. 2024

MONKEY BUSINESS

JANEK LEDECKÝ

LEOŠ MAREŠ

POKÁČ

KAPITÁN DEMO

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA

a další

Celý program zde