Informace o dopravě

NOVÉ CENTRÁLNÍ PARKOVIŠTĚ

Centrální parkoviště pro návštěvníky je letos zajištěno v areálu TON na Tovární ulici v Holešově. Příjezdy budou ze všech směrů vyznačeny. Parkoviště se nachází ve vzdálenosti přibližně 10 minut chůze od zámku. Důrazně žádáme návštěvníky festivalu, aby k parkování využili toto centrální parkoviště – stání na jiných nepovolených
plochách nebude policií tolerováno. Parkoviště bude zajištěné pořadatelskou službou a bude zpoplatněno částkou 100,- Kč/den.

Ulice Partyzánská, od kruhové křižovatky a od odbočky ke koupališti, bude od pátku 16.6.2023, pro průjezd vozidel zcela uzavřena!!

V zóně u holešovského koupaliště bude pro diváky připravena  bezplatná stanová louka se sociálním zázemím. Jediný příjezd  bude po obchvatu Holešova (č. 438 a č. 490) – sjezd z obchvatu ke koupališti. V těchto místech bude nájezd a parkování (pouze pro uživatele stanové louky!) striktně řízen pořadateli.

Pro vozíčkáře bude vyhrazeno parkoviště před zámkem. Vjezd na toto parkoviště bude od kruhové křižovatky (příjezd z ulic Masarykova, Palackého a náměstí Dr. E. Beneše).

Pořadatelé děkují všem divákům za toleranci a vzájemnou ohleduplnost.

 

 

Program

PÁTEK 16. 6. 2023

MICHAL HRŮZA
LENNY
PETER BIČ PROJECT
EL CHUPPA
MOTUS S GOŠOU

 

SOBOTA 17. 6. 2023

EWA FARNA
OLYMPIC
MIG 21
JELEN
THiS
ADAM MIŠÍK
SEBASTIAN
STREET69
BOMBARĎÁK

Celý program zde