Představujeme hlavní hvězdy Holešovské Regaty 2019!

Zlín 15.11.2018 – Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata dnes oznámili hlavní hudební hvězdy, které v Holešově v červnu příštího roku vystoupí na devátém ročníku této oblíbené rodinné akce. V průběhu dvoudenního festivalu divákům zahrají TUBLATANKA, JELEN, VAŠO PATEJDL, DESMOD, WOHNOUT, RICHARD KRAJČO, TATA BOJS, ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS, GENIUS LOCCI, LUCIE REDLOVÁ a další.

Již 9. ročník Holešovské Regaty se uskuteční v areálu holešovského zámku a přilehlých zahrad ve dnech 21. – 22. června 2019.

„Na pátek jsme připravili tematický „slovenský večírek“ s legendárním Vašo Patejdlem, Tublatankou a kapelou Desmod. V sobotu se potom na podiu vystřídá spousta zajímavých umělců rozdílných žánrů. Těšit se můžete například na netradiční koncert Richarda Krajča a Nikose Kulurise, dva stěžejní členy kapely Kryštof. Uvidíte a uslyšíte oblíbené kapely Jelen, Wohnout, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers. Rádi vám představíme mladou a nadějnou kapelu Genius Locci. Sobotní finální večerní čas pak bude patřit kapele Tata Bojs, která připravuje pro svůj koncert na Regatě speciální scénografii s ohledem na kulaté výročí kapely, které slaví právě v těchto dnech. Bude to velká show s netradičním závěrem, ale více v tuto chvíli neprozradím. Chybět samozřejmě nebude oblíbená přehlídka netradičních plavidel, přejezd vodní lávky ani závěrečný ohňostroj, “ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

„Devátá Regata vypluje pod vlajkou nového generálního partnera, kterým se stalo koupelnové studio Elements koupelny patřící pod křídla našeho dlouholetého partnera – společnosti Gienger. Dalším novým členem naší Regatí rodiny je Pivovar Zubr, který se stal pivním partnerem našeho festivalu. I díky přízni partnerů se nám podařilo letos zachovat ceny vstupenek z minulých let, naopak třeba první vlna předprodeje do konce roku je ještě levnější!“ informoval Žáček.

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2019 budou v prodeji od 1. prosince 2018 v prodejních sítích TICKETPORTAL a GOOUT, do konce roku je bude možné zakoupit za velmi výhodnou předprodejní cenu.

Jednodenní vstupenka pro dospělé bude stát v první fázi předprodeje 350 Kč, pro děti pak pouze 190 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 600 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od 1. ledna se budou ceny postupně zvyšovat.  

Program

Představujeme vám hlavní hvězdy Holešovské Regaty 2019!
Celý program zde