Plavčíci, registrujte svá plavidla!

Zahájili jsme registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne – v sobotu 20. června.

Přehlídka netradičních plavidel je neoddělitelnou součástí Holešovské Regaty. Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a kapacita bývá velmi rychle naplněna. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku  ZDE

Odborná porota bude hodnotit nejen nápad a provedení, ale také schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu. Posádky budou bojovat také o sympatie publika, které formou sms hlasování vybere vítěze Ceny diváků.

Desátý ročník festivalu Holešovská Regata se letos uskuteční ve dnech 19. a 20. června 2020 v zahradách zámku Holešov. V pátek vystoupí Anna K., Čechomor s Filharmonií Bohuslava Martinů a oblíbená slovenská kapela No Name, která je s festivalem od samého začátku a oslavy desátých narozenin by si nenechala ujít. V sobotu se potom na podiu vystřídají např. Support Lesbiens, Mňága a Žďorp, Marek Ztracený, Laco Deczi. Finále bude patřit Vojtěchu Dykovi s B-Side Bandem. Návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program.

Vstupenky za zvýhodněné ceny jsou v prodeji v síti Ticketportal. Letos pořadatelé nově nabízejí také výhodnou rodinnou dvoudenní vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti do patnácti let. Děti do 7 let mají vstup na Holešovskou Regatu tradičně zdarma.

Program

Pátek 18. 6. 2021

ČECHOMOR
SUPPORT LESBIENS
QUENNIE

 

 

Sobota 19. 6. 2021

NO NAME
VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND
MAREK ZTRACENÝ
MŃÁGA a ŽĎORP
a další

Celý program zde