Informace o parkování

Jako hlavní záchytné parkoviště pro festivalové diváky budou sloužit plochy v okolí koupaliště v Holešově. Jediný příjezd k nim bude po obchvatu Holešova (č. 438 a č. 490) – sjezd z obchvatu ke koupališti. V těchto místech bude nájezd a parkování vozidel diváků striktně řízen pořadateli.

Ulice Partyzánská, od kruhové křižovatky a od odbočky ke koupališti, bude od pátku 17.6.2022, pro průjezd vozidel uzavřena!!

Pro příjezd ke koupališti je tedy nutné použít právě obchvat, na němž budou umístěny směrové cedule k centrálnímu festivalovému parkovišti.

V zóně u koupaliště bude pro diváky připravena také bezplatná stanová louka se sociálním zázemím.

Pro vozíčkáře bude vyhrazeno parkoviště před zámkem. Vjezd na toto parkoviště bude od kruhové křižovatky (příjezd z ulic Masarykova, Palackého a náměstí Dr. E. Beneše).

V centru Holešova se nacházejí také parkovací plochy se zpoplatněným stáním. Tyto plochy budou v průběhu festivalu fungovat v běžném režimu. Na webových stránkách www.tsholesov.cz/placene-parkoviste/ je možné nalézt jejich seznam a provozní dobu. K parkování lze využít velkých parkovišť u obchodních center i stálá městská parkoviště.

Pořadatelé děkují všem divákům za toleranci a vzájemnou ohleduplnost.

 

Program

PÁTEK 16. 6. 2023

MICHAL HRŮZA
LENNY
PETER BIČ PROJECT

SOBOTA 17. 6. 2023

EWA FARNA
OLYMPIC
MIG 21
JELEN
ADAM MIŠÍK
SEBASTIAN

Celý program zde