MIMOŘÁDNÉ NOČNÍ SPOJE VLAKŮ V SOBOTU 17.6.

V SOBOTU 17.6. PO SKONČENÍ FESTIVALU HOLEŠOVSKÁ REGATA JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI MIMOŘÁDNÉ NOČNÍ SPOJE VLAKŮ

 23:05 HOLEŠOV – Hulín – Kroměříž

23:46 HOLEŠOV – Dobrotice – Jankovice – Hlinsko p.H. – Bystřice p.H. – Loukov

 jízda těmito mimořádnými spoji je pro účastníky Holešovské Regaty ZDARMA

Program

Pátek 22.6.

  • 17:00 PERUTĚ
  • 18:30 MIRAI
  • 20:40 CHINASKI

 

Sobota 23.6.

  • 11:05 CIRCUS BROTHERS
  • 12:10 ELKO BAND
  • 13:00 STREET69
  • 13:30 LENNY
  • 14:30 přehlídka plavidel
  • 15:30 POLEMIC
  • 16:30 TOKYO
  • 17:00 BSP
  • 18:00 přejezd lávky
  • 19:00 MIG21
  • 21:00 DAVID KOLLER
  • 22:00 ohňostroj
Celý program zde