Informace o dopravě

Ve dnech 16. – 17. června 2017 se uskuteční další ročník oblíbeného festivalu Holešovská Regata. Stejně jako v loňském roce i letos bude dvoudenní a s tím jsou jako každý rok spojena určitá omezení v dopravě, a to hlavně z důvodu bezpečnosti jak návštěvníků, tak obyvatel města. Do regulace provozu budou zapojeni jak pořadatelé, tak i hlídky Policie ČR  a Městské policie Holešov.

„V první řadě bychom chtěli požádat motoristy o maximální vzájemnou toleranci a respektování pokynů pořadatelů, Policie ČR a Městské policie. Ty, kteří budou na akci přijíždět, prosíme, aby se nesnažili najet až do bezprostřední blízkosti zámku a zaparkovali podle pokynů a doporučení pořadatelů v místech k tomu určených. Ty, kteří pouze projíždí centrem Holešova, prosíme o ohleduplnost a respektování objízdných tras v souvislosti s uzavírkami některých ulic,“ řekl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Od pátku 16.6. od 15 hodin až do sobotní půlnoci budou úplně uzavřeny ulice Zámecká, ulice Partyzánská a náměstí F.X.Richtra – již od kruhového objezdu. Ulice Zámecká bude určena pouze pro pěší přístup diváků k pokladnám a hlavnímu vstupu do areálu. Pro zákazníky Zahradnictví Stella bude povolen vjezd pouze ve směru od restaurace Holajka. Ulice Partyzánská bude uzavřena a vyhrazena pro parkování diváků. Parkování zde budou regulovat pořadatelé a vjezd do této ulice bude možný pouze ve směru od centra Holešova. Ve směru od Bystřice p.H. bude ulice úplně uzavřena. Pro motoristy to znamená, že budou muset použít ve směru na a od Bystřice p.H. objízdnou trasu vedenou po obchvatu Holešova a ulicích Osvobození a Masarykova.

Pro vozíčkáře bude vyhrazeno parkoviště před zámkem. Vjezd na toto parkoviště bude z ulice Pivovarská.

Pro diváky máme kromě tradičních parkovacích ploch zajištěno nové parkování na fotbalovém stadionu. Příjezd je ve směru od Bystřice pod Hostýnem. Z centra nebude možný příjezd k tomuto parkovišti.

V SOBOTU 17.6. PO SKONČENÍ FESTIVALU HOLEŠOVSKÁ REGATA JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI MIMOŘÁDNÉ NOČNÍ SPOJE VLAKŮ

 23:05 HOLEŠOV – Hulín – Kroměříž

23:46 HOLEŠOV – Dobrotice – Jankovice – Hlinsko p.H. – Bystřice p.H. – Loukov

 jízda těmito mimořádnými spoji je pro účastníky Holešovské Regaty ZDARMA

 
 

 

 

 

 

Program

Pátek 22.6.

  • CHINASKI
  • MIRAI
  • MILAN PEROUTKA | PERUTĚ

 

Sobota 23.6.

  • DAVID KOLLER
  • MIG 21
  • LENNY
  • POLEMIC
  • BSP
Celý program zde