Informace o dopravě

Pro návštěvníky festivalu, kteří přijedou auty, pořadatelé připravili hlavní parkovací plochy v okolí holešovského koupaliště – po nájezdu z obchvatu do ulice Partyzánská, v blízkosti koupaliště  a také přilehlého parku.

Nájezd vozidel v těchto místech bude striktně řízen pořadateli. Po naplnění těchto parkovacích kapacit budou ostatní motoristé odkazováni na veřejné parkovací plochy v širším okolí v Holešově.

——————————————————-

Na částečná dopravní omezení se musí připravit obyvatelé Holešova i fanoušci rodinného festivalu Holešovská Regata. Ten se letos uskuteční ve dnech 21. – 22. června v zahradách zámku Holešov.

„Stejně jako v předcházejících ročnících také letos očekáváme vysokou návštěvnost a rádi bychom zdůraznili, že tato organizační opatření děláme hlavně pro bezpečnost jak návštěvníků, tak také obyvatel Holešova. Tímto bych jim chtěl zároveň velmi poděkovat za jejich trpělivost v době konání festivalu,“ uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Všechna dopravní opatření pořadatelé festivalu připravují ve spolupráci s Policií ČR a také městem Holešov. Důvody jsou jasné – plynulý průběh festivalu, zajištění bezpečnosti diváků i obyvatel Holešova a zamezení kolapsu dopravy.

Od pátečních 15.00 hodin až do neděle 6:00 hodin budou úplně uzavřeny ulice Zámecká, ulice Partyzánská, Náměstí F.X. Richtera a ulice Bezručova.

Ulice Zámecká bude určena pouze pro pěší přístup diváků k pokladnám a hlavnímu vstupu do areálu. Ulice Bezručova bude uzavřena a vyhrazena pro parkování diváků, vjezd do této ulice bude možný pouze ve směru od centra Holešova. Ve směru od Bystřice p.H. bude ulice uzavřena úplně. Stejně tak ulice Partyzánská a Náměstí F.X. Richtera. 

Motoristé budou moci používat objízdnou trasu po obchvatu Holešova a ulicích Osvobození a Masarykova.

 

 

Program

Pátek 19.6.

NO NAME
ANNA K.
ČECHOMOR s Filharmonií B.Martinů

Sobota 20.6.

VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND
MAREK ZTRACENÝ
MŃÁGA a ŽĎORP
LACO DECZI
SUPPORT LESBIENS
VOXEL
VESNA
DIVY

Celý program zde