Desátá Holešovská Regata vypluje až v září

Přátelé, milí příznivci a návštěvníci Holešovské Regaty,

popravdě řečeno jsme oslavu desátého výročí našeho festivalu plánovali trošku jinak. Na třetí červnový víkend jsme měli nachystaný lákavý dvoudenní program a těšili jsme se, jak společně s vámi desáté narozeniny oslavíme. Bohužel, překazil nám to záškodník tak malý, že není viditelný pouhým okem. Zasáhl do běžného chodu světa, včetně všech kulturních akcí, letní festivaly nevyjímaje.

Z důvodů, které asi není třeba rozvádět, jsme nuceni přesunout datum konání letošní Desáté Holešovské Regaty. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a podpoříte nás jedinou možnou formou: že na festival přijdete i v zářijovém datu, přestože bude mít trošku jinou podobu, než jsme původně prezentovali. Najít nový termín, který by vyhovoval všem domluveným kapelám, opravdu nebylo jednoduché. Jediným možným řešením bylo vměstnat Regatu do jednoho dne, kdy od rána do večera zahraje většina hlavních interpretů, na čemž se dá najít i pozitivní věc pro vás diváky – za jednodenní vstupenku uvidíte mnohem více dobré muziky, než jste původně očekávali J Každopádně za vaši vstřícnost a podporu vám už předem děkuje celý pořadatelský tým Holešovské Regaty. Za podporu děkujeme i našim stěžejním partnerům, kteří i přes velmi složité období dodrží své závazky a náš festival podporují. A věřte nám – bez nich by to už vůbec nešlo!

Desátá Holešovská Regata se tedy uskuteční v jednom dni – v neděli 6. září 2020 v zahradách Zámku Holešov. Toto datum jsme zvolili hlavně ve snaze maximálně dodržet složení hlavních hvězd letošní Regaty, které jsme vám slibovali a na něž jste si už mnozí i zakoupili vstupenky.

Vystoupí: MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, ČECHOMOR (bez původně avízované filharmonie), SUPPORT LESBIENS, MŇÁGA A ŽĎORP, VOXEL, proběhne i přehlídka netradičních plavidel, přejezd lávky a platí i bohatý doprovodný program a oblíbený večerní tematický ohňostroj. Zkrátka hlavní den Regaty tak, jak jej mají diváci rádi.

Z termínových či jiných důvodů musíme z původního programu oželet Vojtu Dyka a B-Side Band (kteří ale vystoupí na Holešovské Regatě 2021), Annu K, Vesnu a Laca Decziho.

Vstupenky zakoupené na původní červnový termín – jednodenní páteční i sobotní – platí na nové zářijové datum. Majitelům permanentek budeme přiměřenou část ceny kompenzovat vracením peněz v hotovosti přímo u vchodu v den konání, takže se nemusí bát, že by „přeplatili“.

V předprodeji na nový termín zůstanou jednodenní vstupenky za 450 Kč pro dospělé a 250 Kč pro děti od 7 do 15 let, prodávat se bude i zvýhodněná jednodenní rodinná vstupenka. Podrobnější informace ke změnám, kompenzaci a prodejům vstupenek zveřejníme v týdnu po Velikonocích na našem Facebooku a webu.

Budeme moc rádi,  když nás podpoříte a přijdete. Situace není jednoduchá pro žádného pořadatele a velikou podporou pro nás bude vstřícnost diváků, kteří přijdou i začátkem září do nádherného prostředí zámeckých zahrad v Holešově oslavit s námi – i když trošku „netradičně“ – desáté výročí rodinného festivalu Holešovská Regata.

Michal Žáček – ředitel pořádající AGENTURY VELRYBA a celý pořadatelský tým

 

Program

Pátek 18. 6. 2021

ČECHOMOR
SUPPORT LESBIENS
QUENNIE

 

 

Sobota 19. 6. 2021

NO NAME
VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND
MAREK ZTRACENÝ
MŃÁGA a ŽĎORP
a další

Celý program zde