Desátá Holešovská Regata připluje už za měsíc

Po dvouleté přestávce se do holešovských zámeckých zahrad vrací oblíbený hudební festival Holešovská Regata, který bude letos v červnu slavit se svými fanoušky desáté narozeniny. Spousta kvalitní hudby, bohatý doprovodný program pro celou rodinu, přejezd vodní lávky, soutěžní přehlídka netradičních plavidel, a mnoho dalšího. Takový bude jubilejní desátý ročník největšího rodinného festivalu u nás.

Desátá Holešovská Regata se uskuteční ve dnech 17. a 18. června, tradičně v zahradách zámku Holešov. Na hlavním pódiu se během dvou dnů vystřídají přední kapely české i slovenské hudební scény. V pátek to budou kapely ČECHOMOR, SUPPORT LESBIENS, a večerní finále bude patřit kapele QUEENIE, která je jednou z nejuznávanějších tribute kapel této britské legendy a vystupovala i na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II.

Sobotní program bude jako vždy našlapaný skvělou hudbou i doprovodným programem. Na podiu vás budou bavit např. MIRAI, NO NAME, MŇÁGA A ŽĎORP, VESNA, KATEŘINA MARIE TICHÁ a BANDJEEZ. O velkolepé sobotní finále se postará showman VOJTĚCH DYK s kapelou B-SIDE BAND. Následovat bude ohňostrojová party k 10. výročí Holešovské Regaty a 700. výročí města Holešov. Během sobotního odpoledne se na vodním kanále uskuteční jubilejní přehlídka netradičních plavidel i oblíbený přejezd vodní lávky, na který se každoročně hlásí až několik desítek odvážlivců. Hudbě bude patřit také zámecké nádvoří, kde vystoupí kapely MOONSHINE, TOKYO a VESNA. Malí návštěvníci se můžou těšit na pohádkový muzikál POPELKA, dětskou zónu se spousty sportovních i kreativních aktivit, aquazorbing a mnoho dalšího.

„Letošní Regata je pro nás opravdu výjimečná. Museli jsme si na ni dlouho počkat, ale o to víc se teď těšíme. Naše desáté narozeniny oslavíme tam, kde to všechno začalo – v nádherném prostředí holešovských zámeckých zahrad, spolu se skvělými muzikanty, ale především s našimi fanoušky, kteří nám už opravdu chyběli!“ uvedl Michal Žáček, ředitel festivalu.

Vstupenky na Holešovskou Regatu se prodávají v sítích Ticketportal a Goout, do konce května ještě stále za zvýhodněnou předprodejní cenu. Vstupenky zakoupené na předchozí ročníky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Program

Pátek 17. 6. 2022

ČECHOMOR
SUPPORT LESBIENS
QUEENIE

Sobota 18. 6. 2022

MIRAI
VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND
NO NAME
MŇÁGA A ŽĎORP
VESNA
KATEŘINA MARIE TICHÁ A BANDJEEZ
a další

Celý program zde