Aktuality

Holešovská Regata 2023 odhaluje hlavní hvězdy
  • 16/11/2022

Začali jsme odhalovat hlavní hvězdy jedenácté Holešovské Regaty, která se uskuteční v zahradách zámku Holešov ve dnech 16. a 17. června. Prodej vstupenek bude zahájen 23. listopadu v síti Ticketportal.

HOLEŠOVSKÁ REGATA 2023
  • 10/10/2022

Jedenáctý ročník oblíbeného rodinného festivalu Holešovská Regata se uskuteční 16. a 17. června v zahradách zámku Holešov. Interprety pořadatelé prozradí v průběhu října. V listopadu pak bude zahájen předprodej vstupenek. 

Holešovská Regata 2022 – Fotogalerie
  • 26/06/2022

Zde naleznete kompletní fotogalerii Desáté Holešovské Regaty - pátek 17. června a sobota 18. června 2022. Autorem fotografií je Jan Salač.

 

 

 

 

[ngg_images source="galleries" container_ids="28" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Jaká byla desátá Holešovská Regata? SKVĚLÁ!
  • 20/06/2022

O víkendu proběhl desátý ročník oblíbeného rodinného festivalu Holešovská Regata. Dvoudenní festival, který se uskutečnil po dvouleté přestávce, navštívilo přes 18 tisíc návštěvníků.

Do populární soutěže netradičních plavidel se v tomto roce přihlásilo celkem 12 posádek. Cenu odborné poroty vyhrála loď s názvem Trojský kůň, kterou sestavili studenti Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem. Druhé místo vybojovala posádka TYMY Holešov s lodí Kouzelný svět v Tymy. Pro třetí místo si doplul Škorpion, kterého sestrojila SPŠ Strojnická Vsetín.

Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky se zúčastnilo celkem 25 odvážlivců, kteří se pokusili pokořit 24 metrů dlouhou a 25 centimetrů širokou lávku. Celou lávku se nepodařilo zdolat žádnému z nich, avšak nejdál dojel Miroslav Kvasnička ze Slovenska, kterému chyběly už jen dva metry.

V průběhu obou dnů na pódiu vystoupila celá řada známých kapel jako MIRAI, NO NAME, QUEENIE, SUPPORT LESBIENS, ČECHOMOR, MŇÁGA A ŽĎORP, a další.

„Oslava desátých narozenin našeho festivalu byla skvělá! Díky moc všem divákům za úžasnou atmosféru, kterou v pátek i v sobotu vytvořili. Kapely odjížděly nadšené. I my jsme plni dojmů a už teď se těšíme na příští jedenáctý ročník, uvedl Michal Žáček za pořadatelský tým. 

Příští jedenáctý ročník festivalu Holešovská Regata se uskuteční v termínu 16. a 17. června 2023.

Partyzánská ulice bude zcela uzavřena!
  • 12/06/2022

Jako hlavní záchytné parkoviště pro festivalové diváky budou sloužit plochy v okolí koupaliště v Holešově. Jediný příjezd k nim bude po obchvatu Holešova (č. 438 a č. 490) – sjezd z obchvatu ke koupališti. V těchto místech bude nájezd a parkování vozidel diváků striktně řízen pořadateli.

Ulice Partyzánská, od kruhové křižovatky a od odbočky ke koupališti, bude od pátku 17.6.2022, pro průjezd vozidel uzavřena!

Pro příjezd ke koupališti je tedy nutné použít právě obchvat, na němž budou umístěny směrové cedule k centrálnímu festivalovému parkovišti.

 

 

Vstupenky

TICKETPORTAL

KOUPIT VSTUPENKY