Aktuality

Regata přeložena… JAK SE VSTUPENKAMI?

HOLEŠOVSKÁ REGATA přesunutí 2020 – 2021: pro majitele zakoupených vstupenek

S ohledem na aktuální situaci a s ní spojená platná opatření vlády a ministra zdravotnictví ČR jsme nuceni oznámit, že Desátá Holešovská Regata je letos zrušena, uskuteční se až v roce 2021.

V pátek 18.6.2021 vystoupí na Regatě ČECHOMOR, SUPPORT LESBIENS a večerní queenovská show jednoho z nejlepších světových revivalů QUEENIE.

V sobotu 19.6.2021 vystoupí MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, VOJĚCH DYK & B-SIDE BAND, MŇÁGA A ŽĎORP plus programové novinky, tradiční přehlídka plavidel, přejezd lávky a bohatý doprovodný program.

Vstupenky doposud zakoupené v předprodeji platí i pro příští rok 18. a 19. 6. 2021.

(páteční platí na pátek i za rok, stejně jako sobotní na sobotu, nebo permanentka na oba dny)

Budeme všem majitelům vstupenek velmi vděční, pokud nás v této nelehké situaci podpoří a ponechají si letošní vstupenky na příští rok. Všechny, kteří tak učiní, rádi pozveme příští rok na Regatě na první pivo Zubr nebo na Kofolu zdarma!

Pokud z jakéhokoliv důvodu bude někdo trvat na tom, že vstupenku si ponechat nechce:

Vstupenky je možno vrátit DO 30.12.2020 v místě jejich zakoupení, z vrácené ceny vstupenky budou odečteny „servisní poplatky“ (4-7% z ceny dle prodejce a typu vstupenky), které náleží prodejcům (případ, kdy pořadatel dle všeobecných obchodních podmínek akci nezruší, ale stanoví náhradní termín, který majitel vstupenky nechce využít).

Vracení vstupenek probíhá na příslušné pobočce, kde byla vstupenka zakoupena, nebo v případě nákupu přes internet u Ticketportalu na reklamace@ticketportal.cz a u GoOutu na info@goout.cz

V případě nejasností se obraťte na kancelář Agentury Velryba: lenka@velryba.cz

DESÁTÁ HOLEŠOVSKÁ REGATA vypluje až V ROCE 2021!

Milí přátelé, fanoušci a příznivci Holešovské Regaty,

do poslední chvíle jsme věřili, že letošní jubilejní Holešovská Regata vypluje. Když už ne v červnu, tak tedy v září, říkali jsme si...

Proto jsme na konci dubna, v dobré víře a snaze letošní ročník festivalu zachránit a uskutečnit, avizovali přesunutí z původního data na první zářijový víkend. Vaše povzbudivé ohlasy, slova podpory, ochota drtivé většiny z vás přijít se vstupenkami i na atypický nedělní termín po prázdninách, nás motivovaly ve snaze dál pracovat na přípravách a udělat pro vás Desátou Holešovskou Regatu nezapomenutelnou. Bohužel, s ohledem na aktuální situaci a s ní spojená platná opatření vlády a ministra zdravotnictví ČR jsme nuceni oznámit, že Desátá Holešovská Regata je letos zrušena, uskuteční se až v pátek 18. a v sobotu 19. června 2021.

V tuto chvíli z oficiálních vyjádření není možné předvídat, jestli začátkem září tohoto roku budou povoleny hromadné akce pro větší počty (tisícovky) diváků. Kompetentní lidé zatím neřekli ani „ano“ ani „ne“, což je neurčitá situace, kterou jsme byli nuceni rozhodnout sami, abychom dál neprodlužovali informační vakuum směrem k vám, fanouškům festivalu a majitelům zakoupených vstupenek. Protože největší devizou každé takové akce jste právě vy - lidé, kteří na festival přijdou a společně pomůžou vytvořit atmosféru, která takový festival dělá jedinečným.  O tom, že se to snad povedlo i u Holešovské Regaty, svědčí devět doposud realizovaných ročníků s desetitisícovou návštěvností, za což všem, kteří kdy Regatu navštívili, moc děkujeme.

Tak jsme si řekli, že než letos dělat věci „napůl“, uděláme ty desáté regatí narozeniny raději až příští rok v červnu a pořádně!

Budeme vám velmi vděční, pokud nás v této nelehké době podpoříte. Nechceme po vás žádnou sbírku ani milodary. Jediné, co nám pomůže, bude vaše ochota ponechat si vstupenky doposud zakoupené v předprodeji a přijít s nimi 18. a 19. 6. 2021. Není je třeba vyměňovat za nové, zkrátka páteční platí na pátek i za rok, stejně jako sobotní na sobotu, permanentka na oba dny.

Můžeme vám slíbit, že o hlavní jména, na která jste si letos vstupenky kupovali, určitě nepřijdete!

V pátek 18.6.2021 vystoupí na Regatě populární ČECHOMOR, SUPPORT LESBIENS a finále večera obstará queenovská show se vším všudy v podání jednoho z nejlepších světových revivalů QUEENIE.

V sobotu 19.6.2021 vystoupí MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, VOJĚCH DYK & B-SIDE BAND, MŇÁGA A ŽĎORP plus programové novinky, o nichž ještě jednáme. K sobotnímu programu neodmyslitelně patří také přehlídka plavidel, přejezd lávky a bohatý doprovodný program.

„Kdo si počká, ten se dočká“, říká se. A my věříme, že když si rok počkáme, dočkáme se vás - věrných fanoušků a návštěvníků Desáté Holešovské Regaty.. Program obsahuje hlavní jména, která jsme slibovali už letos, plus novinky navíc (a třeba páteční show Queenie bude určitě stát za to!), takže si dovolíme ještě jednou požádat o vaši podporu formou ponechání si letošních vstupenek na příští rok. Všechny, kteří si letošní vstupenky ponechají, rádi pozveme příští rok na Regatě na první pivo Zubr nebo na Kofolu zdarma!

Pokud ale přece jenom z jakéhokoliv důvodu bude někdo trvat na tom, že vstupenku si ponechat nechce, postavíme se k tomu čelem a peníze vrátíme, po odečtení servisních poplatků, které náleží prodejcům, u nichž byly vstupenky zakoupeny. Všechny podrobnosti naleznete na webu a facebooku Holešovské Regaty.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem partnerům festivalu, kteří nás do poslední chvíle podporovali i v této nelehké době, i vedení města Holešov za pomoc a spolupráci.
Díky patří i všem fanouškům a příznivcům Holešovské Regaty.
Všem slibujeme, že Desátou Holešovskou Regatu si v červnu 2021 společně pořádně užijeme!

Michal Žáček, ředitel festivalu a celý pořadatelský tým Holešovské Regaty.

Vyjádření pořadatele ( k 1.5.2020)
  • 01/05/2020

Přátelé a příznivci Holešovské Regaty,

nejspíš jste zaznamenali, že již tak dost složitá situace kolem hudebních festivalů se ještě více komplikuje. Včerejší výstupy z jednání vlády nám tak trošku “berou vítr z plachet“. Zjišťujeme, nakolik se to všechno týká i naší Holešovské Regaty, kterou jsme už před měsícem přeložili na náhradní zářijový termín. Snažíme se zjistit detaily a upřesnění. To je jediný důvod, proč jsme doposud čekali se slibovanými detaily k novému zářijovému termínu. A jen kvůli tomu vás všechny žádám ještě o chvilku strpení. Jakmile budeme vědět vše detailně, budeme vás informovat. Upřímné díky za vaši trpělivost a pochopení...

Michal Žáček, ředitel festivalu

Desátá Holešovská Regata vypluje až v září
  • 09/04/2020

Přátelé, milí příznivci a návštěvníci Holešovské Regaty,

popravdě řečeno jsme oslavu desátého výročí našeho festivalu plánovali trošku jinak. Na třetí červnový víkend jsme měli nachystaný lákavý dvoudenní program a těšili jsme se, jak společně s vámi desáté narozeniny oslavíme. Bohužel, překazil nám to záškodník tak malý, že není viditelný pouhým okem. Zasáhl do běžného chodu světa, včetně všech kulturních akcí, letní festivaly nevyjímaje.

Z důvodů, které asi není třeba rozvádět, jsme nuceni přesunout datum konání letošní Desáté Holešovské Regaty. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a podpoříte nás jedinou možnou formou: že na festival přijdete i v zářijovém datu, přestože bude mít trošku jinou podobu, než jsme původně prezentovali. Najít nový termín, který by vyhovoval všem domluveným kapelám, opravdu nebylo jednoduché. Jediným možným řešením bylo vměstnat Regatu do jednoho dne, kdy od rána do večera zahraje většina hlavních interpretů, na čemž se dá najít i pozitivní věc pro vás diváky – za jednodenní vstupenku uvidíte mnohem více dobré muziky, než jste původně očekávali J Každopádně za vaši vstřícnost a podporu vám už předem děkuje celý pořadatelský tým Holešovské Regaty. Za podporu děkujeme i našim stěžejním partnerům, kteří i přes velmi složité období dodrží své závazky a náš festival podporují. A věřte nám - bez nich by to už vůbec nešlo!

Desátá Holešovská Regata se tedy uskuteční v jednom dni – v neděli 6. září 2020 v zahradách Zámku Holešov. Toto datum jsme zvolili hlavně ve snaze maximálně dodržet složení hlavních hvězd letošní Regaty, které jsme vám slibovali a na něž jste si už mnozí i zakoupili vstupenky.

Vystoupí: MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, ČECHOMOR (bez původně avízované filharmonie), SUPPORT LESBIENS, MŇÁGA A ŽĎORP, VOXEL, proběhne i přehlídka netradičních plavidel, přejezd lávky a platí i bohatý doprovodný program a oblíbený večerní tematický ohňostroj. Zkrátka hlavní den Regaty tak, jak jej mají diváci rádi.

Z termínových či jiných důvodů musíme z původního programu oželet Vojtu Dyka a B-Side Band (kteří ale vystoupí na Holešovské Regatě 2021), Annu K, Vesnu a Laca Decziho.

Vstupenky zakoupené na původní červnový termín – jednodenní páteční i sobotní – platí na nové zářijové datum. Majitelům permanentek budeme přiměřenou část ceny kompenzovat vracením peněz v hotovosti přímo u vchodu v den konání, takže se nemusí bát, že by „přeplatili“.

V předprodeji na nový termín zůstanou jednodenní vstupenky za 450 Kč pro dospělé a 250 Kč pro děti od 7 do 15 let, prodávat se bude i zvýhodněná jednodenní rodinná vstupenka. Podrobnější informace ke změnám, kompenzaci a prodejům vstupenek zveřejníme v týdnu po Velikonocích na našem Facebooku a webu.

Budeme moc rádi,  když nás podpoříte a přijdete. Situace není jednoduchá pro žádného pořadatele a velikou podporou pro nás bude vstřícnost diváků, kteří přijdou i začátkem září do nádherného prostředí zámeckých zahrad v Holešově oslavit s námi – i když trošku „netradičně“ – desáté výročí rodinného festivalu Holešovská Regata.

Michal Žáček – ředitel pořádající AGENTURY VELRYBA a celý pořadatelský tým

 

Vstupenky

Ticketportal

vstupenky zde