Aktuality

Vyjádření pořadatele ( k 1.5.2020)
  • 01/05/2020

Přátelé a příznivci Holešovské Regaty,

nejspíš jste zaznamenali, že již tak dost složitá situace kolem hudebních festivalů se ještě více komplikuje. Včerejší výstupy z jednání vlády nám tak trošku “berou vítr z plachet“. Zjišťujeme, nakolik se to všechno týká i naší Holešovské Regaty, kterou jsme už před měsícem přeložili na náhradní zářijový termín. Snažíme se zjistit detaily a upřesnění. To je jediný důvod, proč jsme doposud čekali se slibovanými detaily k novému zářijovému termínu. A jen kvůli tomu vás všechny žádám ještě o chvilku strpení. Jakmile budeme vědět vše detailně, budeme vás informovat. Upřímné díky za vaši trpělivost a pochopení...

Michal Žáček, ředitel festivalu

Desátá Holešovská Regata vypluje až v září
  • 09/04/2020

Přátelé, milí příznivci a návštěvníci Holešovské Regaty,

popravdě řečeno jsme oslavu desátého výročí našeho festivalu plánovali trošku jinak. Na třetí červnový víkend jsme měli nachystaný lákavý dvoudenní program a těšili jsme se, jak společně s vámi desáté narozeniny oslavíme. Bohužel, překazil nám to záškodník tak malý, že není viditelný pouhým okem. Zasáhl do běžného chodu světa, včetně všech kulturních akcí, letní festivaly nevyjímaje.

Z důvodů, které asi není třeba rozvádět, jsme nuceni přesunout datum konání letošní Desáté Holešovské Regaty. Věřím, že naše rozhodnutí pochopíte a podpoříte nás jedinou možnou formou: že na festival přijdete i v zářijovém datu, přestože bude mít trošku jinou podobu, než jsme původně prezentovali. Najít nový termín, který by vyhovoval všem domluveným kapelám, opravdu nebylo jednoduché. Jediným možným řešením bylo vměstnat Regatu do jednoho dne, kdy od rána do večera zahraje většina hlavních interpretů, na čemž se dá najít i pozitivní věc pro vás diváky – za jednodenní vstupenku uvidíte mnohem více dobré muziky, než jste původně očekávali J Každopádně za vaši vstřícnost a podporu vám už předem děkuje celý pořadatelský tým Holešovské Regaty. Za podporu děkujeme i našim stěžejním partnerům, kteří i přes velmi složité období dodrží své závazky a náš festival podporují. A věřte nám - bez nich by to už vůbec nešlo!

Desátá Holešovská Regata se tedy uskuteční v jednom dni – v neděli 6. září 2020 v zahradách Zámku Holešov. Toto datum jsme zvolili hlavně ve snaze maximálně dodržet složení hlavních hvězd letošní Regaty, které jsme vám slibovali a na něž jste si už mnozí i zakoupili vstupenky.

Vystoupí: MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, ČECHOMOR (bez původně avízované filharmonie), SUPPORT LESBIENS, MŇÁGA A ŽĎORP, VOXEL, proběhne i přehlídka netradičních plavidel, přejezd lávky a platí i bohatý doprovodný program a oblíbený večerní tematický ohňostroj. Zkrátka hlavní den Regaty tak, jak jej mají diváci rádi.

Z termínových či jiných důvodů musíme z původního programu oželet Vojtu Dyka a B-Side Band (kteří ale vystoupí na Holešovské Regatě 2021), Annu K, Vesnu a Laca Decziho.

Vstupenky zakoupené na původní červnový termín – jednodenní páteční i sobotní – platí na nové zářijové datum. Majitelům permanentek budeme přiměřenou část ceny kompenzovat vracením peněz v hotovosti přímo u vchodu v den konání, takže se nemusí bát, že by „přeplatili“.

V předprodeji na nový termín zůstanou jednodenní vstupenky za 450 Kč pro dospělé a 250 Kč pro děti od 7 do 15 let, prodávat se bude i zvýhodněná jednodenní rodinná vstupenka. Podrobnější informace ke změnám, kompenzaci a prodejům vstupenek zveřejníme v týdnu po Velikonocích na našem Facebooku a webu.

Budeme moc rádi,  když nás podpoříte a přijdete. Situace není jednoduchá pro žádného pořadatele a velikou podporou pro nás bude vstřícnost diváků, kteří přijdou i začátkem září do nádherného prostředí zámeckých zahrad v Holešově oslavit s námi – i když trošku „netradičně“ – desáté výročí rodinného festivalu Holešovská Regata.

Michal Žáček – ředitel pořádající AGENTURY VELRYBA a celý pořadatelský tým

 

Plavčíci, registrujte svá plavidla!
  • 03/03/2020

Zahájili jsme registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne - v sobotu 20. června.

Přehlídka netradičních plavidel je neoddělitelnou součástí Holešovské Regaty. Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a kapacita bývá velmi rychle naplněna. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku  ZDE

Odborná porota bude hodnotit nejen nápad a provedení, ale také schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu. Posádky budou bojovat také o sympatie publika, které formou sms hlasování vybere vítěze Ceny diváků.

Desátý ročník festivalu Holešovská Regata se letos uskuteční ve dnech 19. a 20. června 2020 v zahradách zámku Holešov. V pátek vystoupí Anna K., Čechomor s Filharmonií Bohuslava Martinů a oblíbená slovenská kapela No Name, která je s festivalem od samého začátku a oslavy desátých narozenin by si nenechala ujít. V sobotu se potom na podiu vystřídají např. Support Lesbiens, Mňága a Žďorp, Marek Ztracený, Laco Deczi. Finále bude patřit Vojtěchu Dykovi s B-Side Bandem. Návštěvníky čeká i bohatý doprovodný program.

Vstupenky za zvýhodněné ceny jsou v prodeji v síti Ticketportal. Letos pořadatelé nově nabízejí také výhodnou rodinnou dvoudenní vstupenku pro 2 dospělé a 2 děti do patnácti let. Děti do 7 let mají vstup na Holešovskou Regatu tradičně zdarma.

NOVĚ rodinné vstupné
  • 29/11/2019

Protože stále držíme filozofii festivalu “pro celou rodinu“, bude letos už od začátku prosince v prodeji i výhodná rodinná dvoudenní vstupenka pro 2 dospělé a 2 děti do patnácti let. Do konce letošního roku bude stát pouze 1.590 Kč. Děti do 7 let mají vstup tradičně zdarma! 

Hlavní hvězdy Desáté Holešovské Regaty!

Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata oznámili hlavní hudební hvězdy, které v Holešově v červnu příštího roku vystoupí na jubilejním desátém ročníku této oblíbené rodinné akce. V průběhu dvoudenního festivalu, který se uskuteční tradičně v zahradách holešovského zámku ve dnech 19. a 20. června 2020, divákům zahrají VOJTĚCH DYK & B-SIDE BAND, ANNA K., MAREK ZTRACENÝ, NO NAME, MŇÁGA & ŽĎORP, LACO DECZI & CELULA NEW YORK, SUPPORT LESBIENS, ČECHOMOR s Filharmonií Bohuslava Martinů a další.

„Desáté narozeniny Holešovské Regaty chceme určitě pojmout ještě výjimečněji, než dosavadní ročníky. Co se týče hudebních hvězd, vybírali jsme umělce, kteří měli největší úspěch v uplynulých letech, a malinko do výběru vstupoval i faktor osobních sympatií a vztahů s danými kapelami. Prostě desáté výročí chceme oslavit s těmi, kteří jsou nám blízcí, a navíc potěší i fanoušky, což se nám doufám povedlo,“ uvedl ředitel festivalu Michal Žáček.

Pořadatelé slibují i mnoho překvapení v rámci doprovodného programu festivalu. Na diváky čeká oblíbená přehlídka netradičních plavidel, soutěž v přejezdu vodní lávky, „karaoke stage“ pro zpěvuchtivé diváky a mnoho dalších programových vychytávek. „Ano, i doprovodný program chceme příští ročník pojmout výjimečně. Tak vzniklo třeba podium s karaoke, kde dáme vyniknout talentům z řad návštěvníků festivalu,  a v současné době sestavujeme a ladíme další programové „dárečky“. Všechny detaily programu zveřejníme na jaře,“ uvedl Žáček.

Vstupenky na Desátou Holešovskou Regatu budou v prodeji od 1. prosince 2019 v prodejních sítích TICKETPORTAL a GOOUT, do konce roku je bude možné zakoupit za velmi výhodnou předprodejní cenu. Jednodenní vstupenka pro dospělé bude stát v první fázi předprodeje 390 Kč, pro děti od 7 do 15 let pak pouze 190 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 650 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od 1. ledna se budou ceny postupně zvyšovat.

 

 

Vstupenky

Ticketportal

vstupenky zde