Aktuality

KDY KDO hraje?
  • 15/05/2019

Pokud by vás zajímalo, kdo/co kdy, pak mrkněte do sekce Časový harmonogram.

 

časovka

Devátý ročník Holešovské Regaty připluje už za dva měsíce!
  • 24/04/2019

Už za dva měsíce zaplní zahrady Zámku Holešov fanoušci české a slovenské hudby, která jim bude servírována v jedinečném prostředí na rodinném festivalu Holešovská Regata. Jeho devátý ročník proběhne 21. a 22. června 2019 a hostit bude taková jména, jako jsou kapely JELEN, DESMOD, TATA BOJS, WOHNOUT, TUBLATANKA, a zpěváci VAŠO PATEJDL, RICHARD KRAJČO, ONDŘEJ HAVELKA, LUCIE REDLOVÁ a další.

Páteční program je věnován slovenským interpretům, z toho důvodu také nese podtitul „slovenský večírek“. Regatu odstartuje v pátek odpoledne populární Vašo Patejdl se svojí kapelou a směsicí hitů „od Elánu po Fontánu“, naváže kapela Desmod a o finále se postará legendární Tublatanka.   

Sobota bude tradičně nabitá nespočtem kapel rozdílných žánrů. Diváci se můžou těšit na kapely Jelen, Wohnout, Ukulele Troublemakers, Lucii Redlovou nebo mladé sesterské duo Genius Locci. Zazní také „Kryštof songy“, které v akustické verzi zahrají zásadní členové této kapely Richard Krajčo a Nikos Grigoriadis. Odbočku do swingového žánru obstará showman, herec a zpěvák Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Sobotní finále pak bude patřit kapele Tata Bojs, která s ohledem na své kulaté výročí připravuje pro svůj koncert na Regatě speciální hodinový set s ohňostrojovým finále.

Kromě kvalitní hudby čeká návštěvníky i tradičně bohatý doprovodný program v podobě soutěžní přehlídky netradičních plavidel či soutěže v přejezdu vodní lávky. K Holešovské Regatě patří i projížďky na dračích lodích a další atrakce, které jsou pro diváky v areálu vždy zcela zdarma.

Na zámecké louce budou probíhat také workshopy ve slackline pod dohledem mistrů světa v této atraktivní disciplíně, jejichž umění si diváci budou moci vychutnat i při několika exhibičních vystoupeních mezi hudebním programem.

Na zámeckém nádvoří vznikne vedle menšího pódia, na kterém vystoupí místní kapely, také dětská zóna se spoustou atrakcí, například loutkovým divadlem, které bude malou ukázkou z probíhající výstavy Loutky a loutková divadla v prostorách Zámku Holešov. V rámci výstavy mohou návštěvníci zhlédnout tisíc originálních exponátů a dvacet historických loutkových divadel. Vstupné na výstavu loutek i na další aktuální výstavy probíhající v holešovském zámku bude pro návštěvníky Holešovské Regaty tradičně za poloviční ceny.

Devátá Regata vypluje pod vlajkou nového generálního partnera, kterým se stalo koupelnové studio Elements - koupelny patřící pod křídla našeho dlouholetého partnera - společnosti Gienger. Dalším novým členem naší Regatí rodiny je Pivovar Zubr, který se stal jedním z hlavních partnerů našeho festivalu,“ informoval Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Vstupenky na Holešovskou Regatu jsou v prodeji v sítích Ticketportal a GoOut. Ještě pár týdnů, přesněji do konce května, mají zájemci možnosti zakoupit je za zvýhodněnou předprodejní cenu. Jednodenní vstupenka pro dospělé vyjde na 450 Kč, pro děti do 15ti let jen 250 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 750 Kč pro dospělého a 400 Kč pro děti. Děti do 7 let mají vstup na festival v doprovodu rodičů zdarma.

„Nechceme, aby název „rodinný festival“ byl jen reklamním přívlastkem. Právě proto
se opravdu dlouhodobě snažíme zpřístupnit Holešovskou Regatu celé rodině, od malých dětí po rodiče i prarodiče, a to nejen výběrem interpretů. Znám to z vlastní zkušenosti, že taková jednodenní akce dokáže mnohdy hodně zahýbat rodinným rozpočtem. Právě proto u nás nejmenší děti do sedmi let za vstup na festival neplatí a doprovodné atrakce jsou pro všechny zdarma. Ceny vstupenek také držíme níže, než je dnes u podobně hvězdně obsazených festivalů obvyklé, a to i přes stále rostoucí náklady na interprety, techniku i personální zabezpečení festivalu,“
uvedl Michal Žáček.

Zahájili jsme registraci netradičních plavidel
  • 05/03/2019

Dnes jsme zahájili registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne - v sobotu 22. června.

Přehlídka netradičních plavidel je neoddělitelnou součástí Holešovské Regaty. Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a kapacita bývá velmi rychle naplněna. 

Odborná porota bude hodnotit nejen nápad a provedení, ale také schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu. Posádky budou bojovat také o sympatie publika, které formou sms hlasování vybere vítěze Ceny diváků.

Více informací a přihláška zde.

Vstupenky v prodeji!
  • 30/11/2018

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2019 jsou v prodeji od 1.12.2018 v sítích TICKETPORTAL a GOOUT.

Jednodenní vstupenka pro dospělé je za 450 Kč, pro děti pak pouze 250 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 750 Kč pro dospělého, děti zaplatí 400 Kč. Tyto ceny platí jen do konce května!

Od 1. června se budou zvyšovat: jednodenní dospělá 550 Kč / dětská 290 Kč, dvoudenní dospělá 850 Kč / dětská 500 Kč. Na místě bude možnost koupit si pouze jednodenní vstupenku dospělí 600 Kč / děti 300 Kč. 

VSTUPENKY ZDE

 

Představujeme hlavní hvězdy Holešovské Regaty 2019!
  • 15/11/2018

Zlín 15.11.2018 – Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata dnes oznámili hlavní hudební hvězdy, které v Holešově v červnu příštího roku vystoupí na devátém ročníku této oblíbené rodinné akce. V průběhu dvoudenního festivalu divákům zahrají TUBLATANKA, JELEN, VAŠO PATEJDL, DESMOD, WOHNOUT, RICHARD KRAJČO, TATA BOJS, ONDŘEJ HAVELKA a jeho MELODY MAKERS, GENIUS LOCCI, LUCIE REDLOVÁ a další.

Již 9. ročník Holešovské Regaty se uskuteční v areálu holešovského zámku a přilehlých zahrad ve dnech 21. - 22. června 2019.

„Na pátek jsme připravili tematický „slovenský večírek“ s legendárním Vašo Patejdlem, Tublatankou a kapelou Desmod. V sobotu se potom na podiu vystřídá spousta zajímavých umělců rozdílných žánrů. Těšit se můžete například na netradiční koncert Richarda Krajča a Nikose Kulurise, dva stěžejní členy kapely Kryštof. Uvidíte a uslyšíte oblíbené kapely Jelen, Wohnout, Ondřeje Havelku a jeho Melody Makers. Rádi vám představíme mladou a nadějnou kapelu Genius Locci. Sobotní finální večerní čas pak bude patřit kapele Tata Bojs, která připravuje pro svůj koncert na Regatě speciální scénografii s ohledem na kulaté výročí kapely, které slaví právě v těchto dnech. Bude to velká show s netradičním závěrem, ale více v tuto chvíli neprozradím. Chybět samozřejmě nebude oblíbená přehlídka netradičních plavidel, přejezd vodní lávky ani závěrečný ohňostroj, “ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

„Devátá Regata vypluje pod vlajkou nového generálního partnera, kterým se stalo koupelnové studio Elements koupelny patřící pod křídla našeho dlouholetého partnera - společnosti Gienger. Dalším novým členem naší Regatí rodiny je Pivovar Zubr, který se stal pivním partnerem našeho festivalu. I díky přízni partnerů se nám podařilo letos zachovat ceny vstupenek z minulých let, naopak třeba první vlna předprodeje do konce roku je ještě levnější!“ informoval Žáček.

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2019 budou v prodeji od 1. prosince 2018 v prodejních sítích TICKETPORTAL a GOOUT, do konce roku je bude možné zakoupit za velmi výhodnou předprodejní cenu.

Jednodenní vstupenka pro dospělé bude stát v první fázi předprodeje 350 Kč, pro děti pak pouze 190 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 600 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od 1. ledna se budou ceny postupně zvyšovat.  

Vstupenky

Ticketportal

vstupenky zde