Aktuality

I letos můžete pod stan
  • 23/04/2018

Ani letos si nemusíte dělat starosti s ubytováním či noční zpáteční dopravou. Stačí postavit si stan na stanové louce, která je součástí zámeckých zahrad. Stanování je bez poplatku. 

Více informací naleznete v sekci Informace - ubytování. 

Nepropásněte zvýhodněné ceny vstupenek!
  • 17/04/2018

Jen do konce května máte možnost koupit si vstupenky na Holešovskou Regatu za zvýhodněné ceny! 

DOSPĚLÍ

Jednodenní vstupenka - 450 Kč

Dvoudenní vstupenka - 750 Kč

 

DĚTI (7-15 let)

Jednodenní vstupenka - 250 Kč

Dvoudenní vstupenka - 400 Kč

 

Od června se ceny mírně zvýší: jednodenní dospělí 550 Kč / děti 290 Kč, dvoudenní dospělí 850 Kč / děti 500 Kč. 

 

Holešovská Regata už za dva měsíce!

Zlín 16.4.2018 – Spousta kvalitní hudby, bohatý doprovodný program pro celou rodinu, soutěž v přejezdu vodní lávky, soutěžní přehlídka netradičních plavidel a mnoho dalšího. Takový bude 8. ročník největšího rodinného festivalu u nás – Holešovská Regata 2018.

Festival se uskuteční ve dnech 22. a 23. června, tradičně v kulisách zámku Holešov a jeho přilehlých zahrad. Na hlavním pódiu, přímo před zámkem, se během dvou dnů vystřídají opravdu hvězdná jména: CHINASKI, MIRAI, LENNY, DAVID KOLLER S KAPELOU, MIG 21, legendární BSP (tedy trio Baláž, Střihavka, Pavlíček), dále například POLEMIC, MILAN PEROUTKA S KAPELOU PERUTĚ a další interpreti a kapely.

Minulé tři ročníky byly dvoudenní, nejinak tomu bude také tentokrát.

„Od čtvrtého ročníku, kdy jsme náš festival poprvé rozšířili na dvoudenní, vnímáme neustále vzrůstající počet diváků, kteří přijedou do Holešova na celý víkend. Rádi kromě festivalu navštíví i památky a další turistické cíle ve městě i v okolí. Proto chceme formát dvoudenní akce zachovat i pro další ročníky,“ uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Během poslechu hudby se mohou malí i velcí návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program. Vedle tradiční soutěže v přejezdu vodní lávky a soutěžní přehlídky netradičních plavidel připravili pořadatelé pro návštěvníky zajímavost v podobě historického vojenského ležení napoleonských vojsk. „Chceme tak hravou formou připomenout historii, která prošla i okolím Holešova,“ prozradil Michal Žáček.

Na zámeckých loukách v areálu festivalu se také budou prohánět parkouristé – kromě show výstupů profesionálů budou mít hlavně dětští diváci možnost zapojit se do krátkých workshopů, při kterých si mohou osvojit nové triky z tohoto aktuálně velmi populárního sportovního odvětví.

„A pokud letos počasí dovolí, seskočí i parašutisté, které jsme slibovali v minulém roce, ale povětrnostní podmínky na poslední chvíli seskok znemožnily,“ dodal Michal Žáček.

Hudbě bude patřit také zámecké nádvoří, kde bude druhé pódium pro menší kapely. „Holešovská Regata je o známých jménech, ale chceme dávat šanci také místním kapelám, které zpestří hudební nabídku. Letos budou na nádvoří hrát například zlínské Tokyo, holešovský Elko Band, Circus Brothers a další kapely,“ uvedl dramaturg pódia na nádvoří Jan Holcman.

Během dvoudenního festivalu se mohou návštěvníci podívat také dovnitř holešovského zámku, kde se bude konat interaktivní výstava pro rodiny s dětmi BZZUKOT. Ke zhlédnutí budou rovněž obrazy malíře Joži Úprky. Vstupné bude tak jako každý rok pro návštěvníky Regaty za poloviční cenu.

Vstupenky na Holešovskou Regatu jsou v prodeji už od prosince. V současné době se prodávají stále ještě za zvýhodněnou předprodejní cenu. Ta bude platit do konce května, poté se budou ceny vstupenek zvyšovat. Pořadatelé i letos upozorňují na omezenou kapacitu, kterou ani letos nehodlají překročit s ohledem na jedinečné prostředí zámecké zahrady, v níž se festival koná.

„Vstupné na festival samotný jsme letos byli nuceni po pěti letech mírně zvýšit. Přesněji řečeno ceny u dospělých vstupenek. Ty dětské jsme naopak zlevnili tak, aby vstupné pro celou rodinu nebylo příliš velkou finanční zátěží. Dnes je pojem „rodinný festival“ velmi módní a jsem hrdý na to, že před osmi lety jsme byli první, kteří ho začali používat. A nejen používat, ale hlavně podle toho stavět dramaturgii celého festivalu, což chceme udržet i do příštích ročníků,“ uvedl Michal Žáček.

 

[ngg_images source="galleries" container_ids="21" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

 

Registrace plavidel zahájena
  • 19/03/2018

Dnes jsme zahájili registraci posádek do oblíbené soutěže netradičních plavidel. Ta se opět uskuteční během hlavního festivalového dne – v sobotu 23. června.

Soutěžního klání se může zúčastnit maximálně 25 plavidel a s téměř železnou pravidelností bývá velmi rychle naplněna.

„Z recese se za uplynulých sedm ročníků stala přehlídka nádherných výtvorů, které stavitelé připravují několik měsíců, čehož si náležitě považujeme. Proto i letos, kromě prémií vítězným plavidlům, budeme finančně přispívat všem soutěžícím posádkám,“ uvádí Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Do odborné poroty opět zasednou zajímavé osobnosti a hodnotit budou především  schopnost plavidla plavat a manévrovat na hladině vodního kanálu, originalitu a prezentaci posádky. Vítězné plavidlo budou volit i návštěvníci festivalu, formou sms-hlasování vyberou vítěze Ceny diváků.

Pořadatelé upozorňují, že není povolen jakýkoliv motorový pohon. Zájemci o registraci plavidel mohou vyplnit přihlášku přímo na webových stránkách festivalu www.holesovskaregata.cz , kde jsou uveřejněna i základní pravidla soutěže.

více informací naleznete v sekci INFORMACE/PŘIHLÁŠKY PLAVIDEL

 

Chinaski v nové sestavě
  • 05/01/2018

Jedna z nejpopulárnější českých skupin Chinaski vyrazí na jarní klubové turné Není nám do pláče v nové sestavě. Základní kapelovou a skladatelskou dvojici, zpěváka Michala Malátného a kytaristu Františka Táborského, doplní přední čeští a slovenští hráči, které s Malátným a Táborským pojí dlouholetá přátelství a hudební sympatie. Za bicí v nové sestavě usedne jeden z nejlepších českých hráčů Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kamilem Střihavkou. Za baskytaru se postaví Tomi Okres, rodák z Košic, jenž byl dosud k vidění po boku Lukáše Adamce, Richarda Müllera, IMT Smile nebo Katky Knechtové. Čtveřici doplní talentovaný klávesista, dlouholetý kapelník Ewy Farne - Jan Steinsdörfer. Toho již fanoušci Chinaski znají z podzimních halových koncertů.

O velké kapelové koncerty však fanoušci podle něj letos nepřijdou. Chinaski budou nejprve v nové sestavě headlinerem velkých českých festivalů. V dubnu startují na Ústeckém Majálesu, poté bude následovat Votvírák, Holešovská regata, Polanka Fest, Okoř, Pekelný ostrov či Vysočina fest.

Vstupenky

Vstupenky v síti Ticketportal

VSTUPENKY ZDE
Vstupenky
v síti GoOut

VSTUPENKY ZDE