Aktuality

Holešovská Regata 2019 – Fotogalerie
  • 15/07/2019

[ngg_images source="galleries" container_ids="27" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="120" thumbnail_height="90" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Holešovská Regata 2019 – AFTER MOVIE
  • 27/06/2019

Devátá Holešovská Regata: 

https://vimeo.com/344739577

Jaká byla Regata 2019?
  • 24/06/2019

..podle Vašich komentářů a ohlasů, které denně přibývají - byla skvělááááá!:) Děkujeme vám všem za účast i to, že jste s námi přečkali sobotní sprchu a nenechali si zkazit náladu! 

--------------------------------------------

O víkendu proběhl devátý ročník oblíbeného rodinného festivalu Holešovská Regata. Jako každý rok byl i letos festival dvoudenní a navštívilo jej přes 16 tisíc návštěvníků.

Do populární soutěže netradičních plavidel se v tomto roce přihlásilo celkem 19 posádek. Cenu odborné poroty vyhrála loď s názvem KING KONG, kterou sestavili studenti Střední školy nábytkářské a obchodní z Bystřice pod Hostýnem. Srdce a cenu diváků pak vybojovala Základní škola Choryně se svou pohádkovou Včelkou Májou.

Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky se zúčastnila dvacítka odvážlivců, kteří se pokusili pokořit 24 metrů dlouhou a 25 centimetrů širokou lávku. Povedlo se to pouze dvěma borcům, z nichž lepší čas a tedy mistrovský titul získal holešovský rodák Jiří Svak.

V průběhu obou dnů na pódiu vystoupila celá řada známých zpěváků a kapel – Jelen, Desmod, Wohnout, Tublatanka, Vašo Patejdl, Richard Krajčo, Ondřej Havelka, Lucie Redlová a další. O sobotní finále se postarala kapela Tata Bojs, která svůj koncert doplnila speciálními vizuálními efekty. Při poslední písni vyjel frontman kapely Milan Cais vysoko nad hlavy diváků a za jeho zády byl odpálen slavnostní ohňostroj.

„Devítku máme úspěšně za sebou a už máme v mysli příští jubilejní desítku, kterou bychom rádi vyšperkovali hlavně pro naše věrné festivalové publikum. Můžu prozradit, že v hlavních kapelách příštího roku už máme skoro jasno. Vše zveřejníme tradičně na podzim. Myslím, že je určitě na co se těšit,“ uvedl Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba. 

Příští jubilejní desátý ročník festivalu Holešovská Regata se uskuteční v termínu 19. a 20. června 2020.

 

 

CO VÁS ZAJÍMÁ
  • 21/06/2019

 Na co se těsně před Regatou nejvíc ptáte:

 

- podrobný časový rozpis festivalu (sobotní program najdete pod pátečním :D )

- na Regatě můžete stanovat zdarma na stanové louce hned vedle festivalového areálu

- speciální vlakové spoje letos nezajišťujeme (z důvodu nedostatečné vytíženosti loňský rok)

- do areálu je povoleno vnášení pouze PET lahví o objemu 0,7l (více info v návštěvnickém řádu)

- pejsi do areálu nesmí (více info v návštěvnickém řádu)

- Wi-Fi letos nemáme - užijte si festival  ;-)  

 

Těšíme se na vás!

KDY KDO hraje?
  • 15/05/2019

Pokud by vás zajímalo, kdo/co kdy, pak mrkněte do sekce Časový harmonogram.

 

Vstupenky

Ticketportal

vstupenky zde