Aktuality

VSTUPENKY V PRODEJI
  • 01/12/2017

Zahájili jsme předprodej vstupenek na Holešovskou Regatu 2018. Do konce roku máme nejvýhodnější ceny!

Jednodenní vstupenka pro dospělé stojí v první fázi předprodeje 390 Kč, pro děti pak pouze 190 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 650 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od nového roku se budou ceny postupně zvyšovat.  

HOLEŠOVSKÁ REGATA 2018 PŘEDSTAVUJE HLAVNÍ HVĚZDY
  • 20/11/2017

Zlín 20.11.2017 – Pořadatelé rodinného festivalu Holešovská Regata dnes oznámili hlavní hudební hvězdy, které v Holešově v červnu příštího roku vystoupí na osmém ročníku této oblíbené rodinné akce. A že jich nebude málo -  zahrají CHINASKI, LENNY, DAVID KOLLER S KAPELOU, MIG 21, legendární B.S.P. tedy trio Baláž, Střihavka, Pavlíček, dále pak POLEMIC, MIRAI, MILAN PEROUTKA S KAPELOU PERUTĚ a mnoho dalších.

Už 8. ročník Holešovské Regaty se uskuteční v areálu holešovského zámku a přilehlých zahrad ve dnech 22. - 23. června 2018. Festival, který každoročně navštěvuje až dvacet tisíc lidí, bude tedy opět dvoudenní.

„Hlavní hvězdou pátečního večera budou Chinaski, a to v nové sestavě muzikantů okolo frontmana Michala Malátného a kytaristy Františka Táborského. V sobotu se v průběhu celého dne vystřídá celá řada dalších známých interpretů a finální sobotní set zakončený tradičním ohňostrojem bude patřit Davidu Kollerovi. Chybět samozřejmě nebude ani oblíbená přehlídka netradičních plavidel a další doprovodný program,“ prozradil dnes Michal Žáček, ředitel pořádající Agentury Velryba.

Vstupenky na Holešovskou Regatu 2018 budou v prodeji od 1. prosince 2017 v prodejní síti TICKETPORTAL, do konce roku je bude možné zakoupit za nejvýhodnější předprodejní cenu.

Jednodenní vstupenka pro dospělé bude stát v první fázi předprodeje 390 Kč, pro děti pak pouze 190 Kč. Dvoudenní permanentka vyjde na 650 korun pro dospělého, děti zaplatí 300 korun. Od nového roku se budou ceny postupně zvyšovat.  

Oproti loňskému ročníku šly ceny vstupenek pro dospělé mírně nahoru, k čemuž nás donutily neustále se zvyšující honoráře kapel i technické náklady. Naopak dětské jednodenní vstupenky stojí už pět let pořád stejně a například permanentky pro nejmenší návštěvníky  dokonce zlevnily! Další dobrou zprávou pro rodiče je skutečnost, že věkovou hranici dětí, které budou muset mít vstupenku, jsme posunuli až na 7 roků. Děti předškolního věku od 0 do 6 let mají v doprovodu rodičů vstup zdarma. Jsme rodinný festival, takže máme stále na mysli cíl, aby vstupenky byly dostupné pro celou rodinu“, upřesnil Michal Žáček.

HOLEŠOVSKÁ REGATA 2017 – AFTER MOVIE!
  • 26/06/2017

Zavzpomínejte na Holešovskou Regatu 2017

Fotogalerie Regata 2017 – fotograf Jan Salač
  • 21/06/2017

Fotogalerie z pátku i soboty od fotografa Jana Salače

I PŘES DEŠTIVÉ POČASÍ NAVŠTÍVILY HOLEŠOVSKOU REGATU TISÍCE LIDÍ

Více než 15 tisíc lidí navštívilo v zahradách zámku Holešov na Kroměřížsku už sedmý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata.

„Věříme, že si návštěvníci festival užili. Přesto, že počasí nebylo úplně ideální, lidé se bavili a užívali si jak hudby, tak také bohatého doprovodného programu,“ řekl ředitel festivalu Michal Žáček. 

Do populární soutěže netradičních plavidel se letos přihlásilo 15 posádek. Desetičlenná porota nakonec jako vítěze vybrala plavidlo s názvem SOUSEDÍKŮV KOUZELNĚ EKONOMICKÝ KOMBAJN, se kterým přijeli studenti Střední odborné školy Josefa Sousedíka ze Vsetína. V diváckém hlasování pak zvítězila VESMÍRNÁ LOĎ MILLENIUM FALCON SPŠ strojnické Vsetín. Obě posádky získaly hlavní cenu ve výši 5.000 korun.

Mistrovství Holešova (a světa) v přejezdu vodní lávky na kole obhájil loňské vítězství Pavel Polách ze Zlína. 24 metrů dlouhou a 25 centimetrů širokou lávku přejel v prvním kole jako jediný. Získal pohár a 1.500,- korun. Do této soutěže se letos přihlásilo 17 soutěžících, z nichž nejvzdálenější byl až z Mostu.

V průběhu obou dnů na pódiu vystoupila celá řada známých zpěváků a kapel. V pátek, který pořadatelé pojali jako poctu legendám, to byli KATAPULT a OLYMPIC. V sobotu se pak vystřídaly skupiny HODINY, MANDRAGE, JANEK LEDECKÝ, THE TAP TAP ORCHESTRA a další. Večer pak patřil MONKEY BUSINESS ve vskutku originálním kostýmovém pojetí a skvělé show VOJTY DYKA A B-SIDE BANDU.

Večer již tradičně zakončil ohňostroj nad areálem zahrad a zámku.

Vstupenky

Vstupenky v síti Ticketportal

VSTUPENKY ZDE
Vstupenky
v síti GoOut

VSTUPENKY ZDE